My Paradise

Inowacyjny serwer RPG

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-07-24 19:38:37

Zatruty1909
Administrator
Dołączył: 2017-07-20
Liczba postów: 8
Windows 7Firefox 54.0

Rekrutacja na Supporta

Otwieram Rekrutacje na Supporta
Imie:
Nick:
UID:
Czas gry:
Wiek:
Cos o sobie:
Dlaczego ty:

Offline

#2 2017-07-24 19:43:38

Edi
Użytkownik
Dołączył: 2017-07-24
Liczba postów: 2
Windows 7Opera 46.0.2597.57

Odp: Rekrutacja na Supporta

Imie: Tomek
Nick: Edi
UID: 7
Czas gry: 170 (ciągle rośnie)
Wiek: 13
Cos o sobie: Mam 13 lat i mam na imie Tomek, interesuje się głównie Airsoftem (ASG), oraz różnymi rzeczami związanymi z komputerami.
Dlaczego ty: Miałem swój serwer, znam komendy, nie odwalam, gram tu w sumie długo (serwer niedawno wystartował więc jak dla mnie jest to długo), moge poświęcić dużo czasu na serwer (nawet do 4h dziennie), jestem pomocną oraz miłą osobą, mam poczucie humoru co według mnie jest dobrą cechą jestem punktualny a jak coś zepsuje to potrafie przeprosić za swoje błędy oraz nie jestem typowym patusem który zamiast przecinka używa słowa k*rwa.

Offline

#3 2017-07-24 19:47:18

Seenej
Użytkownik
Dołączył: 2017-07-24
Liczba postów: 2
Windows 8Opera 46.0.2597.57

Odp: Rekrutacja na Supporta

Imie:Mam na imię Mikołaj.
Nick: Mój Nick to :Seenej
UID:Moje uid:33
Czas gry:Około 30minut.
Wiek:Mam 11 lat.
Cos o sobie:Mam na imię Mikołaj mam 11lat. Uczęszczam do 4klasy szkoły podstawowej(Przechodze do 5 teraz). Moja pasja to grafiki komputerowe oraz rysowanie. W Mta gram około roku. Lubie serwery RP/RPG. Iteresuje się też pogotowiem ratunkowym liderem byłem czesto. Gdy dostawałem sie na range akademi wychodziłem z niej w około 2 dni. Lubię jeżdzić na rowerze i grać w piłkę.
Dlaczego ty:Ponieważ znam sie na tym znam wiele komend oraz jestem miły spokojny opanowany. Byłem często chwalony na randze Moderator,Support,admin,itp.

Pozdrawiam Bartka i Zatrutego.

Offline

#4 2017-07-24 19:56:30

Kamix11
Użytkownik
Dołączył: 2017-07-24
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 59.0.3071.115

Odp: Rekrutacja na Supporta

Imie: Kamil
Nick: K@mix11
UID: 36
Czas gry: 40 minut-ale ciągle się zwiększa [sred])
Wiek: 14
Cos o sobie: Jestem miły,spokojny,lubię pomagać graczom rzadko się denerwuje.
Dlaczego ty: Ponieważ mam duże doświadczenie bycie w administracji dużo razy byłem RCON'em na serwerach RPG i znam komendy w skali 10/10

Offline

#5 2017-07-24 20:02:22

Olunia
Użytkownik
Dołączył: 2017-07-24
Liczba postów: 7
Windows 8Chrome 59.0.3071.115

Odp: Rekrutacja na Supporta

Imie: Aleksandra (Ola)
Nick: ^Olunia^
UID: 20 [dblpt]D
Czas gry: 100 min
Wiek: 14
Cos o sobie: Mam na imię Aleksandra(Ola). Lubię siedzieć na zapytaj, napisałabym też, że słuchać muzyki, ale tego nie lubię tylko kocham : ) Muzyka jest ze mną zawsze i wszędzie ; ) Moim hobby jest fotografia, nie wiem sama jak to się stało, bo jakoś nigdy mnie to do siebie nie przekonywało ;P Charakter mam dosyć zróżnicowany... Chwilami sama siebie nawet nie rozumiem... Czasem siedzę cicho i z nikim nie rozmawiam, chyba, że mnie nagle najdzie na rozmowę. I tak czasami mam w szkole, dlatego nauczyciele mówią, że jestem aspołeczna, a ja jak to słyszę to mnie chu* jasny strzela, bo tak na prawdę gów*no wiedzą, a się wypowiadają -,- No, ale częściej jednak jestem wesoła i raczej lubię rozmawiać z ludźmi ; ) Zazwyczaj jestem dosyć poważna, ale to tylko bez moich znajomych. Oni robią coś z moim mózgiem, tylko jeszcze nie wiem co ;O  PS. W mta gram od 3 lat [dblpt]D.
Dlaczego ty: Dlatego że ogarniam i jestem pracowita oraz potrafię pracować w grupie. Bardzo dużo razy byłam jako moderator na wielu wielu serwerach.Zdobyłam tam ogromne doświadczenie. Bardzo dużo wprowadzałam zmian i pomysłów do Administracji RCON. Tutaj też chcę spróbować.Znam wszystkie komendy które powinienem znać jako moderator. Bardzo lubiła mnie Administracja z innych serwerów i chcę aby tutaj też tak było:) Będę starała się utrzymywać porządek i ogarniać graczy aby nie odwalali. Bardzo chciałabym też tutaj dołączyć ponieważ widzę ,że jesteście ogarniętą ekipą.

Offline

#6 2017-07-24 20:40:13

Omi_
Użytkownik
Dołączył: 2017-07-24
Liczba postów: 1
Windows 8Chrome 59.0.3071.115

Odp: Rekrutacja na Supporta

Imie: Michał
Nick: Omi_
UID: 39
Serial: D690DF9ADA857A25FA618DBBFC8F9743
Czas gry: Od dzisiaj {ale do soboty dam rade wyrobić około 60 godzin}
Wiek: 16
Cos o sobie: Jestem graczem mta od 4 lat. Moją aktywność będziecie mogli zobaczyć głównie w weekendy bo w tygodniu pracuję od 7 do 15 lecz , gdy praca się skończy to od 15:30 jestem na mta i gram do 22:00. Byłem supportem na wielu serwerach niestety upadły.
Dlaczego ty: Ponieważ jestem zdyscyplinowany , przyjazny i spokojnym graczem. Potrafię się cieszyć z tego co mam i nie korzystam z dobroci jakie oferuje ranga Support { oznacza to, że ranga Support to tak naprawdę gracz który ma pomagać innym w problemach codziennej gry }.





Życzę każdemu zdobycia rangi. W uczciwy sposób.

Offline

#7 2017-07-24 21:49:59

AkiruSensei
Użytkownik
Dołączył: 2017-07-24
Liczba postów: 2
WindowsChrome 59.0.3071.115

Odp: Rekrutacja na Supporta

Imie Dominik
nick AkiruSensei
uid 28
rp 180
czas gry 3h narazie
wiek 17
coś o sobie Jestem dominik grałem w mta od dawna i bardzo to lubię bo dobrze zabija nudę. Byłem modem na 2 serwerach a na jednym headAdminem narazie są wakację więc na kompie będę dopiero od 15 30 w sierpniu może trochę później
dlaczego ty: Ponieważ uważam że brakuje czasami ogarniętych ludzi w administracji a nawet są jakieś nieogary które nie umią pomóc tylko się bawią. Byłem już modem kilka razy więc wiem jak to jest.Dawno nie grałem ale mniej więcej pamiętam komendy i jak operować konsolą jak coś to się zawsze można douczyć nie problem.Na serwerze będę przesiadywał prawie cały wolny czas min 3-4h dziennie.A supportem warto być bo jak się dużo pomaga to ludzie cię bardziej szanują i milej się czuję na serduszku

Offline

#8 2017-07-24 23:06:01

Bartek
Administrator
Dołączył: 2017-07-24
Liczba postów: 3
Windows 8.1Opera 46.0.2597.57

Odp: Rekrutacja na Supporta

Rekrutacja Off Jutro o 10:30 Wyniki.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
republiquebretonne - nightliferpg - przyjaciele - karlox - legnica